Vytisknout

Nově zakoupené elektronické knihy

Velikost textu

VUT zakoupilo 66 elektronických knih, které jsou dostupné na platformě ProQuest Ebook Central. Najdete je i ve vyhledávači Primo a prostřednictvím linkovacího serveru SFX.

Knihy si můžete přečíst přímo v internetovém prohlížeči, který Vám umožní i další práci s textem jako vyhledávání v plném textu, vytváření poznámek, zvýrazňovačů a další. V jednu chvíli ke konkrétní knize má přístup pouze jeden uživatel. Pro stažení jednotlivých kapitol je nutné si zřídit uživatelský účet (pro registraci přistupujte z počítačové sítě VUT). Lze také offline stáhnout (vypůjčit) kompletní knihu - délku zapůjčení si uživatel může zvolit od 1 do 3 dnů. Po tuto dobu nebude kniha dostupná jinému uživateli. Pro možnost čtení je nutné mít nainstalovanou aplikaci Adobe Digital Editions nebo Bluefire Reader, a také účet Adobe ID vytvořený na e-mailovou adresu použitou při registraci do ProQuest Ebook Central.

Návody na práci s databází a odkaz pro vstup do databáze přes EZproxy naljdete na internetových stránkách Ústřední knihovny VUT.

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a
Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.