E-knihy z databáze ICE jsou přístupné, nejčtenější zakoupíme trvale

Příznivci e-knih mají letos elektronické hody. Pro VUT byla zpřístupněna další kolekce, tentokrát 1500 knih a sborníků z Institution of Civil Engineers (ICE), bližší informace zde. Knihy, které budou do 31. 7. 2018 nejvíce čtené, VUT zakoupí natrvalo a budou nabízeny i v plnotextovém vyhledávači Primo. FSI vede zatím pomyslný žebříček v počtu přístupů do e-booků mezi fakultami VUT, takže očekáváme, že naši zaměstnanci a studenti ani tentokrát nezaváhají. Svými častými přístupy do e-knih mohou vybojovat trvalý přístup pro tituly, které se nám budou hodit i do budoucna. I když sortiment ICE se týká nejvíce stavebního inženýrství, lze zde najít mnoho témat z materiálového a konstrukčního inženýrství, energie, dopravy, bezpečnosti, výpočetní techniky, designu a dalších oborů.

Pro plný přístup doporučujeme vždy nejprve přihlásit se na svém zařízení do intraportálu.

Z ICE vybíráme:

Proceedings of the Institution of Civil Engineers - Engineering and Computational Mechanics

Basic Water Treatment

CALCULATIONS IN HYDRAULIC ENGINEERING