Online dobíjení karet pro tisk

Koleje a menzy VUT spustily dobíjení karet pro čerpání stravy a tisku na tiskárnách v naší knihovně on-line převodem. Peníze se projeví na kontě během pár minut.

Pokud chcete dobít kartu studenta, aplikaci spustíte na stránce ISKaMu. Přejděte do menu "Účet", položka "Konta". Klikněte na tlačítko "Nabít" a dále pokračujte podle pokynů.

Druhý způsob, např. pro zaměstnance, je přes Intraportál VUT, v menu "Ubytování a stravování" se dostanete do ISKaMu a dál je postup stejný.

Je možné použít karty Mastercard a Visa. Na bankovním účtu musí být povoleny on-line platby.