E-knihy z vydavatelství Cambridge University Press

Kolekce Engineering, obsahující 1237 e-knih vydavatelství Cambridge University Press, je přístupná do 31. 5. 2019. Tituly s největším počtem přístupů za rok budeme mít v budoucnu na FSI přístupné na trvalo. Čtěte, než knihy z nabídky zmizí.

Knihy můžete najít jedním z těchto způsobů:

• Na stránkách vydavatelství https://www.cambridge.org/core/what-we-publish/books kliknete na banner s textem: "View a list of all e-books you have access to here". Další vyhledávání je již intiutivní. Tato cesta zajišťuje nejaktuálnější informace.
  • Ve vyhledávači Primo zvolíte možnost Seznam e-časopisů a e-knih (nahoře nad polem pro vyhledávání), kde vyberete záložku "Najdi knihu". V seznamu poskytovatelů zvolíte "Cambridge University Press" a svou volbu potvrdíte tlačítkem OK. Zobrazí se Vám knihy ze zakoupené kolekce.
  • V níže přiloženém seznamu si ověříte, zda je požadovaná kniha zakoupena a do prohlížeče si zkopírujete URL adresu (sloupec Q).

Název souboru
Cambridge aktualizace listopad