Vytisknout

Co víme z dotazníků

Velikost textu

Letošní dotazník měl dát odpověď na oblíbenost nových služeb v knihovně. Tichá studovna, přestože má (zatím) skromných 22 míst k sezení, drží neotřesitelně 2. pozici v návštěvnosti za hlavní studovnou. Překvapil nás údaj, že ji navštěvuje více než polovina respondentů. Společenskou místnost využívá třetina a Skupinovou učebnu pětina respondentů.

Zajímalo nás také, jestli si půjčujete knihy z volného výběru, (ano) a jestli si k nám chodíte i pro jiné informace, než jsou ty z knih a pro jaké (ano). Zajímají vás citace, normy, tisk, deskovky, odborné databáze a mnoho dalšího.

Protože Tichá studovna by nebyla tichá, pokud by měla dvojnásobný počet míst, rozhodli jsme se raději zřídit druhou Tichou studovnu. Prostor máme málo, takže nebude v provozu každý den, ale bude to zlepšení pro řadu z vás.

Všechny tyto postupné úspěšné kroky, ale i omyly nás posouvají k nové knihovně v zrekonstruované budově. Co se nyní osvědčuje, to navrhneme do projektu. Až tedy budete příště vyplňovat dotazník, věřte, že to má smysl.

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a
Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.