Vytisknout

Co víme z dotazníků

Velikost textu

Dotazník spokojenosti, vyhodnocovaný v květnu 2018, měl dát odpověď na oblíbenost nových služeb v knihovně. Tichá studovna, se skromnými 22 místy k sezení, drží neotřesitelně 2. pozici v návštěvnosti za hlavní studovnou. Překvapil nás údaj, že ji navštěvuje více než polovina respondentů. Společenskou místnost využívá třetina a Skupinovou učebnu pětina respondentů.

Zajímalo nás také, jestli si půjčujete knihy z volného výběru, (ano) a jestli si k nám chodíte i pro jiné informace, než jsou ty z knih (ano) a pro jaké. Zajímají vás citace, normy, tisk, deskovky, odborné databáze a mnoho dalšího.

Protože Tichá studovna by nebyla tichá, pokud by měla dvojnásobný počet míst, rozhodli jsme se raději od nového školního roku zřídit druhou Tichou studovnu. Prostor máme málo, takže bude v provozu jen pokud se nebude konat právě nějaký seminář, ale bude to zlepšení pro řadu z vás. Skupinová učebna se zmenšila a na novém místě získala i trochu jiný režim. Je volně přístupná, pokud ji právě nemá nikdo rezervovanou.

Všechny tyto postupné úspěšné kroky, ale i omyly nás posouvají k nové knihovně v zrekonstruované budově. Co se nyní osvědčuje, to navrhneme do projektu. Až tedy budete příště vyplňovat dotazník, věřte, že to má smysl.

primi sui motori con e-max

Areálová knihovna
Fakulta strojního inženýrství Vysoké učení technické v Brně
Technická 2, 616 69 Brno
místnost A4/214a
Tel.: 541 142 172 (vedoucí knihovny); 541 142 183 (kancelář); 541 142 182 (výpůjční pult)
Sigla: BOD 026
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.