Články z kolekce ASME v říjnu na VUT

The American Society of Mechanical Engineers (ASME) je vydavatelem významných vědeckých časopisů z oblasti strojního inženýrství. Přístup k plným verzím článků, norem a statí je otevřen pro VUT na jeden měsíc zdarma.

Do databáze (z PC v síti VUT) vstoupíte pouze z adresy http://asmedigitalcollection.asme.org/. V Primu se tyto zdroje nevyhledají! Jde jen o zkušební přístup.

V databázi je dostupných 30 časopisů s retrospektivou až do r. 2000, z nichž 25 je indexováno databází Web of Science (a má tedy Impakt faktor).

Patří sem namátkou Journal of Applied MechanicsJournal of Heat TransferJournal of Engineering Materials and TechnologyJournal of Mechanisms and RoboticsJournal of Nondestructive Evaluation, Diagnostics and Prognostics of Engineering Systems a další.

Zkušební přístup končí 31. října 2018, neváhejte jej tedy využít co nejdříve. V případě citování článku, vytvořte si již nyní citaci, předejdete potížím, až platnost přístupu databáze pro VUT vyprší.

Rádi byste, aby byla databáze dále dostupná? Rozšiřte prosím informaci mezi kolegy a studenty a hojně ji využívejte. Názory na tuto databázi můžete vyjádřit i prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.